Om skolen

Ansatte

Lærerne ved Bybroen er engasjerte, faglig oppdaterte og har fokus på å skape et godt læringsmiljø. Portretter fra Ariel Foto


Ranveig

Ranveig Gissinger 

Rektor
Fag: Historie og samfunnsfag

ranveig.gissinger@bybroen.vgs.no

svein2

Svein Fyhn

Assisterende rektor
Fag: Kjemi og matematikk

svein.fyhn@bybroen.vgs.no

 

Eva Tetlie Angelsen

Eva Tetlie Angelsen

Kontorleder

eva.angelsen@bybroen.vgs.no

Ragnvald Løberg Borten

Ragnvald Løberg Borten

Fag: Matematikk.

ragnvald.borten@bybroen.vgs.no

Trine Frigård

Trine Frigård

Fag:  Sosiologi og sosialantropologi, psykologi og naturfag.

trine.frigaard@bybroen.vgs.no

Hanne Løberg

Hanne Løberg

Fag: Norsk og religion

hanne.loberg@bybroen.vgs.no

cirillo

Cirilo Carrion Martinez

Fag: Spansk

cirilo.martinez@bybroen.vgs.no

Bodil Mæhle

Bodil Mæhle

Fag: Engelsk

bodil.maehle@bybroen.vgs.no

Endre Plassen

Endre Plassen

Fag: Norsk, historie og samfunnsfag.

endre.plassen@bybroen.vgs.no

Gunvor Kristin Setsaas

Gunvor Kristin Setsaas

Fag: Norsk

gunvor.setsaas@bybroen.vgs.no

Silje Berg Slagnes

Silje Berg Slagnes

Fag: Naturfag, biologi og matematikk.

silje.slagnes@bybroen.vgs.no

Ann-Kathrine Støp

Ann-Kathrine Støp

Fag: Rettslære, samfunnsfag, sosiologi og sosialkunnskap

ann-kathrine.stoep@bybroen.vgs.no

Liv Bergsli Tunold

Liv Bergsli Tunold

Sosiallærer
Fag: Norsk

liv.bergsli.tunold@bybroen.vgs.no

Helge Andreas Warholm

Helge Andreas Warholm

Dataansvarlig
Fag: Engelsk

helge.warholm@bybroen.vgs.no

ikt@bybroen.vgs.no

Siv Merete Ås

Siv Merete Ås

Fag: Biologi, naturfag og geografi

siv.merete.aas@bybroen.vgs.no

martin

Martin Strickert

Fag: Norsk og historie

Martin.strickert@bybroen.vgs.no

Elin Hesjevik

Fag:  Matematikk, kjemi og biologi.

elin.hesjevik@bybroen.vgs.no

Kristin Moen Vik

Fag: Norsk, religion (permisjon 2020/2021)

kristin.moen.vik@bybroen.vgs.no

Silja Bogfjellmo

Fag: Fysikk, matte, naturfag og kroppsøving

silja.bogfjellmo@bybroen.vgs.no

Angela Munoz Barba

Fag: Spansk

angela.barba@bybroen.vgs.no

Haris Kuko

Fag: Kroppsøving, historie

haris.kuko@bybroen.vgs.no

kontakt oss

7013 Trondheim,
Kjøpmannsgata 12

Telefon: 73 52 44 11
Epost: post@bybroen.vgs.no

Åpningstider

Mandag – torsdag: 10:00–14:00

Om siden

Utviklet av Klipp og Lim Media
© 2014 Bybroen VGS

 

s1-1Last ned
Last ne